Sumar - Wyposażenie ferm drobiu
slider-o firmie

O Firmie

O Firmie

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci

Sumar sp. z o.o. jest polską firmą istniejąca na rynku od 1989 roku, która specjalizuje się w produkcji elementów i kompletnych urządzeń wyposażenia obiektów do hodowli drobiu. Wieloletnie działanie w tej dziedzinie produkcji ma znaczący wpływ na jakość oraz funkcjonalność produkowanego sprzętu. Bazujemy na własnych projektach popartych wieloletnim doświadczeniem naszym i innych firm z branży. Pozwala to nam zoptymalizować funkcjonalność, jakość i cenę. Wszystkie urządzenia wykonane są z materiałów o najwyższej jakości, dlatego możemy zagwarantować wieloletnią trwałość.

W swojej ofercie posiadamy również inne elementy wyposażenia nieprodukowane przez nas. W tym zakresie współpracujemy ze znanymi markami. Jesteśmy przedstawicielami firm: Monoflo, Volker, Ovobit, InterHeat i Selva. Współpracujemy również z Chore Time i TigSa.

Nasza oferta nie ogranicza się tylko do wykonawstwa, lecz również służymy radą i pomocą w rozwiązywaniu problemów z adaptacją czy budową obiektu. Liczymy, że przedstawiona oferta zostanie pozytywnie przyjęta przez Państwa i wspólnie zrealizujemy obecne i przyszłe przedsięwzięcia.

 

Z wyrazami szacunku
Prezes Sumar sp. z o.o.
Krystian Stanik

Sumar