Sumar - Wyposażenie ferm drobiu
slider-o firmie

Usługi

Taśma_PP

Zgrzewanie taśm

Wykonujemy usługę zgrzewania taśm z tworzyw sztucznych (PP), zarówno do zbioru pomiotu jak i perforowanych do zbioru jaj w gniazdach automatycznych. 
 
Zgrzewanie wykonujemy technologią ultradźwiękową co zapewnia mocną i wytrzymałą spoinę przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich parametrów samej taśmy.

DSCF7586

Remont sortownic

Remontujemy i sprzedajemy używane sortownice do jaj, takich marek jak Benhil, Moba czy Staalkat. Nasze maszyny są zawsze po remoncie generalnym z pół roczną gwarancja. Zapewniamy ich serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Służymy również radą i pomocą w razie potrzeby. Jeśli szukasz sortownicy a nie stać cię na nowe urządzenie, skontaktuj się z nami. Nie ma maszyny jakiej nie moglibyśmy znaleźć dla naszych klientów.- maszyna używana czyli tańsza – po remoncie generalnym

– 6 miesięcy gwarancji

– serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

– znajdziemy dla ciebie każdą maszynę

ovobit

Serwis znakowarek do jaj

Wykonujemy pełen zakres usług serwisowych znakowarek do jaj firmy Volker GmbH i Ovobit GmbH.


Sprawdzimy, przeczyścimy i naprawimy twoją drukarkę, aby ponownie cieszyła cię swoją wydajnością i precyzją.


W razie potrzeby służymy również radą.

winda2

Serwis i naprawa maszyn i urządzeń do hodowli drobiu

Nasze wieloletnie doświadczenie w remontach jak również w produkcji urządzeń dla hodowli drobiu stanowi gwarancje jakości i odpowiedniej kultury technicznej przy wykonywaniu tego typu zleceń. Jesteśmy wstanie sprostać każdemu wyzwaniu dotyczącemu naprawy czy remontu kapitalnego. Niezależnie od stanu czy wieku maszyny. Nasz zespół posiadający kilkunastoletnie doświadczenie w takich usługach ma do dyspozycji bogaty park maszynowy. Pozwala nam to na ewentualne dorobienie uszkodzonych elementów jak i odpowiednią kontrolę urządzenia po jego remoncie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i skorzystania z naszych usług.

Sumar